Wybierz cel podróży

Rio de Janeiro

Rio de Janeiro

Zajrzyj tutaj, przekonasz się jak różnorodne jest Rio. Kolonialna architektura przeplata się z eklektyzmem i wieżowcami, a wszystko to otoczone soczystą zielenią tropikalnych drzew. W oceanie migocze odbicie Rio de Janeiro, cudownie odzwierciedlając jego niejednorodność i zmienność. Zachwycające, szokujące kontrasty to właśnie jest miasto, które nigdy nie śpi.

Okolice Rio de Janeiro

Okolice Rio de Janeiro

Przeleciałeś nad OCEANEM, więc dlaczego ograniczać swoją wizytę do Rio de Janeiro. Jeszcze parę kilometrów i trafisz do innych rajów, a każdy o swoim własnym, niepowtarzalnym obliczu.

Brazylia

Brazylia

Brazylia jest 27 razy większa od Polski, zajmuje prawie 50% kontynentu Ameryki Południowej, zwiedzanie tego kraju zajęłoby pewnie kolejne 10 lat, tyle jest tu skarbów. Każdy znajdzie coś dla siebie, więc może warto zastanowić się nad dłuższą podróżą?

O nas

O nas

Kochani goście Samba Smile Travel, Szanowni Klienci, z przykrością zawiadamiamy, że nasze biuro podróży nie wznowi już swojej pracy. Zdecydowałyśmy się zamknąć nasze biuro i rozpocząć nowy etap w naszym życiu. Dagmara wraz z rodziną wraca do Polski. Ania pozostaje na miejscu, więc jak się wszystko uspokoi i znowu zaczniecie podróżować to zapraszamy do kontaktu z nią poprzez WhatsApp +55 21 98799-5450. Nasz mail contato@sambasmiletravel.com będzie czynny jeszcze do końca przyszłego roku 2021. Jeśli potrzebujecie pomocy to piszcie na maila, Dagmara będzie na nie odpowiadała w miarę możliwości. Bardzo dziękujemy za wsparcie, za wszelkie cudowne komentarze i miłe słowa. Te ponad 3 lata były pełne przeżyć, uśmiechu i mamy nadzieję, że nasze biuro na zawsze pozostanie w waszej pamięci jako te, które spełniło wasze marzenia.

Dear Guests, unfortunately, we need to inform you that our travel agency Samba Smile Travel has closed its doors. We are starting a new chapter in our life. Dagmara is coming back to Poland with her family. Ania is staying in Rio de Janeiro so when everything calms down and traveling is possible again you may contact her on WhatsApp +55 21 98799-5450. Our main mail address contato@sambasmiletravel.com will remain active until the end of the following year 2021. If you need help, please write an email and Dagmara will do her best to respond them as soon as possible. Thank you so much for your support, all amazing comments and kind words. These over 3 years were full of smile and great experience. We really hope that our agency stays forever in your memory as the one that made your dreams come true.

Oferta

Samba Smile Travel oferuje podróże kreowane z myślą o właśnie Twoich zainteresowaniach i oczekiwaniach. Tworząc nasze programy zawsze staramy się poznać naszego gościa bo tylko wtedy możemy mieć pewność, że będą one doskonałe. Tutaj znajdziesz propozycje naszych wycieczek. Jest to tylko pierwszy krok w Twojej podróży do Brazylii. Skontaktuj się z nami, a my Ci pokażemy, że zawsze można jeszcze lepiej, jeszcze więcej.
Rio w jeden dzień

Rio w jeden dzień


ZOBACZ
Gdy masz więcej czasu

Gdy masz więcej czasu


ZOBACZ
Rio nocą

Rio nocą


ZOBACZ

Podziel się z nami swoimi wrażeniami

Twoja opinia jest bardzo ważna. Kliknij poniżej na "Zobacz wszystkie lub dodaj własną!" i podziel się z nami swoimi wrażeniami na Tripadvisor. Dziękujemy.

Oto ostatnie opinie o nas. Zobacz wszystkie lub dodaj własną!

Opinia od: Dagmara

Agata, bardzo dziękuję za ciepłe słowa! Temat: Pozdrowienia Data: 29.11.2017 15:50 Od: Agata M Do: sambasmiletravel@gmail.com Witaj…

Opinia od: Dagmara

A oto jakiego dostałyśmy maila od Pana Krzysztofa po jego wycieczce do Manaus: -------- Wiadomość oryginalna -------- Temat: PD:…Nasi Partnerzy:

  • Logo